Słowacy jadą do Krakowa

DI
opublikowano: 25-10-2011, 00:00

Nawiąż kontakt

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości do Krakowa przyjedzie grupa firm słowackich z sektora spożywczego. Ośrodek Enterprise Europe Network organizuje dla nich indywidualne spotkania biznesowe, które będą się odbywały w godzinach 12-15 w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

J. & J. Ostrožovic (www.ostrozovic.sk) Producent tradycyjnego, słowackiego wina tokaj, którego winnice znajdują się w słynnym regionie Tokaj w południowo- -wschodniej Słowacji.

Tibor Vergapál (www.slovenskymed.sk) Firma od ponad 70 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą miodu i produktów pszczelich. W swojej ofercie posiada miody kwiatowe, spadziowe, suszony pyłek, mleczko pszczele.

Sunwat (www.cheeseke.sk) Firma zajmuje się sprzedażą ponad 100 rodzajów serów z różnych krajów, w tym ze Słowacji, z Holandii, Francji, Danii, Norwegii, Anglii. W swojej ofercie posiada również wina czeskie oraz włoskie oraz belgijskie piwa.

Kuk & Fuk (www.kukfuk.sk) Firma od 1988 roku zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą makaronów. Firma jest bardzo zainteresowana wejściem na rynki zagraniczne.

WAŻNA DATA

15.11

Tego dnia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Izbie Przemysłowo- -Handlowej w Krakowie gościć będzie grupa firm słowackich z sektora spożywczego. Polscy przedsiębiorcy zainteresowani spotkaniami z firmami słowackimi proszeni są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go faksem pod numer 12 428 92 56 lub ewentualnie e-mailem na adres een@iph.krakow.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu