Smolna zaprasza przedsiębiorców

  • Marta Bellon
18-04-2013, 00:00

Nowo otwarte centrum przedsiębiorczości będzie udzielać warszawiakom wsparcia organizacyjnego i merytorycznego.

Wczoraj oficjalnie zainaugurowało działalność warszawskie Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Ma być ono wsparciem dla aktywnych już przedsiębiorców i osób, które do tej roli dopiero aspirują. Mieszkańcy Warszawy będą mogli skorzystać z usług doradczych — finansowych, prawnych, księgowych oraz zarządczych i informacyjnych.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna to pierwsza taka inicjatywa instytucji publicznej w Warszawie. Inwestycja, warta 9,9 mln PLN, jest w 85 proc. dofinansowana z UE. [FOT. TR]
Zobacz więcej

Centrum Przedsiębiorczości Smolna to pierwsza taka inicjatywa instytucji publicznej w Warszawie. Inwestycja, warta 9,9 mln PLN, jest w 85 proc. dofinansowana z UE. [FOT. TR]

W centrum będą zlokalizowane partnerskie instytucje publiczne, już działa tam punkt Urzędu Pracy. Jest również ZUS-omat, czyli urządzenie, za pomocą którego można połączyć się z infolinią ZUS, mieć wgląd w swoje konto czy przekazać dokumenty w formie elektronicznej bez konieczności wizyty w urzędzie.

Do dyspozycji przedsiębiorców są też dwie sale konferencyjne i gabinet spotkań, a wkrótce będzie też kawiarnia. W drugiej połowie roku przy Smolnej 4 uruchomiony zostanie inkubator przedsiębiorczości — z jego przestrzeni biurowej będzie mogło skorzystać 40 osób.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Smolna zaprasza przedsiębiorców