Sonda Gdzie na Święta i co pod choinkę?

MBE
opublikowano: 18-12-2009, 00:00

Tradycyjnie: w domu i wśród bliskich — tak najczęściej spędzają Boże Narodzenie polscy menedżerowie.

Tadeusz Leszczyński

szef bezpieczeństwa produkcji i ekologii Schenkera

Święta spędzam najczęściej tradycyjnie, w gronie najbliższej rodziny. Od kilku lat panuje u nas zasada przekazywania sobie listy oczekiwanych prezentów. "Hitem" ostatnich miesięcy są upominki oferujące ekscytujące przeżycia, a także przedmioty uzupełniające kolekcje kilku członków rodziny.

Marta Kaleńska- -Jaśkiewicz

prezes Inter Partner Assistance

Choć uwielbiam podróże, Gwiazdkę wolę spędzać w domu. Magia Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim ciepła, rodzinna atmosfera. Święta pozwalają cieszyć się w pełni tym, co najważniejsze, czyli najbliższymi.

Artur Sulewski

dyrektor handlowy LeasePlan

Nie wyobrażam sobie tego czasu inaczej niż w ciepłej, beztroskiej i przede wszystkim rodzinnej atmosferze. W Wigilię przebieram się za Świętego Mikołaja i wręczam dzieciom prezenty. Jestem zwolennikiem praktycznych prezentów, takich, które będą cieszyły jeszcze długo po świętach, a nie trafią na półkę, by obrosnąć kurzem.

Mariusz Pleban

prezes Multi Communications

Uwielbiam spędzać Boże Narodzenie w domu. Cieszę się prezentami, jakie dostałem od Świętego Mikołaja.

Bawię się też zabawkami, którymi został obdarowany mój syn (lat 10). Najczęściej, zupełnie przypadkiem, także i ja mam z nich dużą frajdę. Najlepsze są zdalnie sterowane pojazdy. Nie ukrywam też, że uwielbiam świąteczne obżarstwo. Od rana do nocy miłe uczucie, że dobre jedzenie jest w pobliżu. Mniam.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu