Specjaliści o energii i paliwach

EG
opublikowano: 21-11-2006, 00:00

Zaopatrzenie w paliwa i energia nie schodzą z czołówek gazet. Dlatego „Puls Biznesu” zorganizował poświęconą im konferencję.

Czy grozi nam paliwowy szok cenowy? W jakim kierunku powinno zmierzać prawo energetyczne? Jakie zmiany dokonują się w sektorze gazowniczym? Jaka jest sytuacja w produkcji i handlu biopaliwami w Polsce? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci z branży energetycznej, gazowniczej i paliwowej, którzy spotykają się dziś w warszawskim hotelu Holiday Inn na zorganizowanym przez „Puls Biznesu” Forum Energetyczno-Paliwowym.

W dyskusji o bezpieczeństwie paliwowym kraju udział wezmą m.in. Andrzej Modzelewski, główny menedżer ds. zarządzania zakupami energii w Stoenie, Tomasz Jaskólski, dyrektor departamentu eksploatacji złóż Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Maciej Powroźnik, szef biura analiz rynkowych Grupy Lotos, Tomasz Pańczyszyn, dyrektor generalny Krajowej Izby Biopaliw, oraz Rafał Miland, zastępca dyrektora Departamentu Ropy i Gazu Ministerstwa Gospodarki.

W organizacji konferencji „Puls Biznesu” wsparły Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Krajowa Izba Biopaliw oraz Grupa Lotos i Stoen.

Szersze sprawozdanie z imprezy opublikujemy w jutrzejszym wydaniu „PB”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu