Spółka Atos dostała ISO

Wojciech Surmacz
12-12-2000, 00:00

Spółka Atos dostała ISO

Łódzka spółka Atos, prowadząca usługi związane z ochroną osób i mienia, otrzymała certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością (SZJ) z normą ISO serii 9001. Jednostką certyfikacyjną, która przyznała firmie ten dokument, jest Polski Rejestr Statków (PRS).

Wdrożenie SZJ trwało w tej spółce ponad rok.

— Normy ISO w sposób zrozumiały i przejrzysty regulują większość trudnych spraw w firmie. Dlatego zarząd naszej firmy w ubiegłym roku podjął decyzję o wdrożeniu systemu jakości zgodnego z ISO 9001. Proces ten został zakończony uzyskaniem certyfikatu w grudniu tego roku — komentuje Mariusz Popenda, pełnomocnik prezesa ds. zarządzania jakością.

Jak dodaje, o skali całego przedsięwzięcia i o tym, że proces wdrożenia systemu nie należał do najłatwiejszych, może świadczyć liczba pracowników zatrudnionych w spółce Atos, która sięga dzisiaj ponad 2 tys. osób. WS

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Surmacz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Spółka Atos dostała ISO