Spółka wodociągowa w Samarze radzi brać prysznic parami

opublikowano: 05-07-2018, 08:22

Napływ kibiców piłkarskich do Samary ma nieoczekiwane konsekwencje. Brak wody w sieci wodociągowej, donosi The Moscow Times.

Zarząd wodociągów w Samarze poinformował o znacznym wzroście zużycia wody w ostatnim czasie. Jest on spowodowany zarówno falą upałów, jak i napływem do rosyjskiego miasta licznej grupy kibiców piłkarskich.

Zobacz więcej

youtube.com

- Tysiące odwiedzających miasto, którzy konsumują wodę, przyczyniło się do wzrostu zużycia – głosi komunikat prasowy spółki Samarskije Komunalnyje Systemy.

W reakcji na doniesienia o spadku ciśnienia wody w sieci w niektórych regionach miasta zaproponowała nietypowe rozwiązanie.

- Oszczędzajcie wodę, bierzcie prysznic parami – radzi spółka. 

Wodociągowcy z Samary staną przed największym wyzwaniem w najbliższą sobotę kiedy do miasta przyjadą liczni kibice reprezentacji Anglii i Szwecji, które na miejscowym stadionie rozegrają ćwierćfinałowy mecz piłkarskich mistrzostw świata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, moscowtimes.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Spółka wodociągowa w Samarze radzi brać prysznic parami