Sposób na zdobycie klientów z Azji

  • DI
opublikowano: 16-05-2018, 22:00

Polscy przedsiębiorcy będą mogli znaleźć nowych kontrahentów podczas misji gospodarczej do Japonii i Indonezji.

Polscy przedsiębiorcy będą mogli znaleźć nowych kontrahentów podczas misji gospodarczej do Japonii i Indonezji.Odbędzie się ona od 22 do 26 października. Celem misji jest nawiązanie współpracy partnerskiej pomiędzy firmami z Unii Europejskiej, Japonii i Indonezji w dziedzinie zrównoważonego zarządzania surowcami w gospodarce obiegowej. Do udziału w misji Komisja Europejska zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa z UE, działające w takich branżach, jak chemiczna, gospodarowanie odpadami czy tworzywa sztuczne.

Uczestnicy misji we własnym zakresie pokrywają koszty ubezpieczenia, zakwaterowania i przelotu do Indii. Podczas trwania misji będą mieli możliwość udziału we wszystkich spotkaniach o charakterze biznesowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizator prosi o odpowiednio wczesną rejestrację na wydarzenie.

WAŻNA DATA

13.07 Do tego dnia trwa rejestracja na misję gospodarczą do Japonii i Indonezji.

Więcej informacji:

Firmy zainteresowane udziałem w misji proszone są o wypełnienie formularza uczestnictwa, który można znaleźć na stronie: https:// ec.europa.eu/eusurvey/runner/ CEMJapanIndonesia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu