Sprawdź innowacyjność firmy

  • Marta Bellon
opublikowano: 19-09-2014, 00:00

Śląskie firmy z branży ICT mogą skorzystać z bezpłatnego audytu innowacyjno-technologicznego.

Umożliwia to projekt realizowany przez Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Audyt ma wskazać stan i przyszłe potrzeby przedsiębiorstw ICT w zakresie: współpracy z innymi podmiotami, w tym naukowo-badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, aktywności w obszarze ICT oraz rozwoju kluczowych kompetencji i umiejętności.

Ma to pomóc w wypracowaniu najlepszych rozwiązań dla branży ICT w województwie śląskim w nowej unijnej perspektywie finansowej UE 2014-20. Udział w projekcie jest bezpłatny. Jest on adresowany zarówno do mikro-, małych, średnich, jak i dużych firm z terenu województwa śląskiego. Skorzystanie z audytu nie wiąże się z udzieleniem pomocy de minimis.

Pozyskane informacje są poufne, obowiązuje uproszczona procedura zgłoszenia do uczestnictwa w audycie — tylko zgłoszenie oraz ksero dokumentów z KRS i CEDG.

Więcej informacji:

Formularz zgłoszeniowy oraz ankieta audytu jest dostępna na stronie: ict-silesia.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Sprawdź innowacyjność firmy