Czytasz dzięki

Staramy się zaprosić jak najwięcej gości

Tomasz Cegielski, managing director FREJA Transport & Logistics
opublikowano: 23-09-2020, 22:00

Rok 2020 jest z pewnością szczególny nie tylko dla logistyki, lecz dla całej gospodarki polskiej i światowej.

Niespodziewana pandemia wprowadziła ogromną dozę niepewności w zakresie nowych inwestycji, a także zmianę zachowań klientów oraz ich potrzeb wynikających z konieczności przebudowania łańcuchów dostaw.

Dla nas, odpowiedzialnych za rozwój marki FREJA na rynku polskim, był to także rok przełomowy. Pomimo turbulencji rynkowych wywołanych przez pandemię nasze nowe centrum logistyczne w Szczecinie zostało oddane przed terminem, a nasza flota samochodowa zwiększyła się o kilkadziesiąt pojazdów i naczep. Dla całej Grupy FREJA pierwsze półrocze 2020 r. okazało się najlepsze w historii pod kątem uzyskanych wyników ekonomicznych.

Źródłem tego sukcesu była nasza konsekwentna postawa wobec zmieniających się warunków rynkowych i społecznych. Pozostaliśmy na naszych stanowiskach pracy, będąc bardzo blisko klientów i pomagając im dostosować się do zmieniającej się błyskawicznie sytuacji rynkowej. Wzrost zapotrzebowania na usługi dla e-commerce, ograniczenie znaczenia handlu tradycyjnego i utrzymujący się popyt na nowe powierzchnie magazynowe, to tylko kilka z wielu przejawów charakteryzujących nową sytuację w polskiej logistyce w roku 2020.

FREJA w Polsce to nie tylko nowoczesne centrum logistyczne w Szczecinie, lecz także oddziały w Łodzi, Błoniu, Tczewie i Gdyni. Każdy z nich świadczy usługi o innej charakterystyce — system ten wynika z indywidualnego podejścia do zróżnicowanych potrzeb klientów. Jest to przejaw umiejętności elastycznego i zindywidualizowanego podejścia do trudnego zadania przekształcania łańcucha dostaw w łańcuch wartości, który buduje przewagę konkurencyjną dla naszych klientów.

Mimo swoich rozmiarów FREJA pozostaje firmą o wyraźnie skandynawskim rodzinnym charakterze. Z wypowiedzi klientów wynika, że czują się u nas jak goście zaproszeni do współpracy w duchu przyjaźni i długoletnich relacji. Jesteśmy z tego dumni i przygotowujemy się do tego, aby móc zaprosić do nas jak najwięcej gości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tomasz Cegielski, managing director FREJA Transport & Logistics

Polecane