Start-upy AIP poszukują inwestorów

ANB
opublikowano: 19-04-2012, 00:00

Firmy z portfela AIP Seed Capital pokażą swój dorobek. Będą przekonywać, że warto w nie zainwestować.

AIP Seed Capital działający w ramach Polski Przedsiębiorczej zaprasza inwestorów na spotkanie z młodymi przedsiębiorcami.

20 kwietnia w AIP Business Link przy ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie podczas Seed Up Investor Day zaprezentuje się dziewięć start-upów, ale obecni będą również przedstawiciele pozostałych firm. Fundusz w portfelu ma ich łącznie 41.

Swój biznes zaprezentują spółki Web2Print, Bright Sight Solutions, ABM Space Education, Primeon, Funiversity, Bionik, Follows.pl, Octagon (pokazim.pl), Suldus.

— Firmy, które zaprezentują się podczas spotkania, zostały wyselekcjonowane spośród kilkuset projektów. Istotne jest, że start-upy już otrzymały pierwsze dofinansowanie z programu AIP — informuje Jacek Aleksandrowicz z AIP Seed Capital.

Spółki są nadal otwarte na współpracę. Seed Up Investor Day pozwala inwestorom zapoznać się z zespołami, ich modelami biznesowymi, wynikami, ale stanowi też zaproszenie do uczestnictwa w rozwoju ich projektów.

Jacek Aleksandrowicz zapewnia, że firmom tym można powierzyć swój kapitał. Kolejne spotkania z cyklu zaplanowano na 29 czerwca, 24 sierpnia, 26 października i 21 grudnia. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: tomasz.serwan@przedsiebiorca.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Start-upy AIP poszukują inwestorów