Start-upy zawalczą o 100 tys. zł

opublikowano: 26-02-2018, 22:00

Do 11 marca trwa nabór do jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych dla start-upów technologicznych — MIT Enterprise Forum Poland.

W jego ramach odbywa się również konkurs CVC Young Innovator Awards, w którym do wygrania jest 100 tys. zł na rozwój działalności. W rywalizacji mogą wziąć udział przedstawiciele start-upów zakwalifikowanych do programu MIT.

— Zdajemy sobie sprawę, że komercjalizacja nowych technologii nie jest prosta. Mnogość zagadnień, które muszą opanować i zweryfikować młode przedsiębiorstwa, ułożyliśmy w systematyczny proces oparty na know-how Massachusetts Institute of Technology — podkreśla Magdalena Jabłońska, organizatorka MIT Enterprise Forum Poland.

Beneficjentem wygranej może być innowacyjne przedsięwzięcie przedstawione przez młodego start-upowca, które — poza potencjałem technologicznym — cechuje się wysoką użytecznością społeczną. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mitefpoland.org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu