Struktura z lokatą

EBE
opublikowano: 11-06-2013, 00:00

Bank Pocztowy rozpoczął V subskrypcję dwuletniego produktu strukturyzowanego „Światowi Giganci”, który można połączyć z trzymiesięczną Lokatą Gigant III.

Wysokość zysku z inwestycji będzie uzależniona od zachowania się koszyka 20 światowych spółek, takich jak: Toyota, Daimler, Google, Heineken. Można zarobić do 15 proc., czyli 7,5 proc. w skali roku. Premia będzie naliczana codziennie. Jej wysokość uzależniona jest od tego, czy wszystkie spółki znajdą się powyżej lub poniżej wyznaczonych poziomów wyceny. W przypadku niezrealizowania założeń, bank gwarantuje odsetki wysokości 2 proc. Przystąpienie do inwestycji umożliwia założenie trzymiesięcznej lokaty z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku (po tym czasie można ją odnowić z oprocentowaniem standardowym). Na lokatę można wpłacić taką samą kwotę jak na „Światowych Gigantów”. Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 tys. zł. Bank nie pobiera opłaty manipulacyjnej. Na stronie banku znajduje się kalkulator wartości wykupu. Subskrypcja potrwa do 30 czerwca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: EBE

Polecane