Święto branży budowlanej

opublikowano: 06-03-2015, 00:00

23 kwietnia w Wilnie odbędzie się piąta edycja Giełdy Kooperacyjnej organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa RESTA 2015.

Celem wydarzenia jest pomoc firmom z sektora budownictwa i przedsiębiorcom współpracującym z tą branżą w znalezieniu partnerów biznesowych. Uczestnictwo w giełdzie będzie też okazją do poznania nowych branżowych trendów i technologii. Giełda jest przeznaczona dla przedsiębiorców produkujących lub handlujących m.in. materiałami i wyrobami budowlanymi oraz wykończeniowymi, urządzeniami wentylacyjnymi i systemami wodociągowymi. Nie zabraknie też firm, które zajmują się budownictwem energooszczędnym oraz przyjaznym środowisku. Swój udział można zarejestrować na stronie www. b2match.eu/resta2015. Trzeba stworzyć profil firmy i z katalogu on-line wybrać partnerów do rozmów. Językiem spotkań będzie angielski. Udział w giełdzie jest bezpłatny — uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu i ewentualnego zakwaterowania. © Ⓟ

WAŻNA DATA:

9.04
Do tego dnia można zarejestrować swój udział w giełdzie.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Główny organizator:
Rasa Milinavičiût˙e Izba Przemysłowo-Handlowa i Rzemiosła w Wilnie tel.: +37 05 21-35-450, rasa.milinaviciut
ée@cci.lt

Współorganizator:
PARP tel.: +22 432-71-95, anna_awdiejewa@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu