Święto sektorów narzędzi i przetwórstwa

opublikowano: 28-03-2017, 22:00

Złap kontrakt

Już w kwietniu na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo–Wystawienniczego odbędzie się giełda kooperacyjna skierowana do producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych. Giełda towarzyszyć będzie Międzynarodowym Targom Kooperacyjnym Przemysłu Narzędziowo–Przetwórczego INNOFORM.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA oraz Bydgoski Klaster Przemysłowy. Przedsiębiorcy w formularzu zgłoszeniowym powinni określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Następnie z katalogu on-line wybierają partnerów, z którymi 26 kwietnia przy ponumerowanych stolikach odbędą serie półgodzinnych rozmów biznesowych. Tego rodzaju wydarzenia to możliwość prezentacji swojej firmy na arenie międzynarodowej, a także realna szansa na nawiązanie długotrwałej współpracy o charakterze transgranicznym. Firmy zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu powinny do 10 kwietnia wypełnić formularz on-line. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

WAŻNA DATA

25-26.04

W tych dniach obędą się targi INNOFORM, a w ich trakcie giełda kooperacyjna.

WIĘCEJ INFORMACJI

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego SA http://www.een.tarr.org.pl/ tel.: (56) 699 54 80-83 e-mail: een(at)tarr.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu