Święto unijnego wsparcia

SACH
29-04-2011, 11:26

Kilkudziesięciu konsultantów od unijnej pomocy w jednym miejscu — tak zdarza się tylko raz w roku.

Już w przyszły piątek i sobotę odbędzie się IV Forum Funduszy Europejskich — doroczne wydarzenie poświęcone pomocy, jakie polskie firmy i samorządy mogą uzyskać od UE. Organizuje je Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. To szczególna gratka dla rodzimych przedsiębiorców — czekają na nich m.in. prezentacje, pokazy i pomoc z pierwszej ręki od specjalistów, którzy wiedzą wszystko o unijnej pomocy. Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem: "Siła zmian — Festiwal Funduszy Europejskich".

— To wydarzenie wyjątkowe, bo przedsiębiorcy w jednym miejscu będą do dyspozycji doradców i konsultantów z kilkudziesięciu instytucji, które zajmują się wdrażaniem funduszy. Będzie można dowiedzieć się, jakie pieniądze zostały jeszcze do wzięcia i kiedy zostaną ogłoszone konkursy. Wstęp wolny, przyjść i skorzystać może każdy — mówi Monika Kołtunik z biura prasowego Forum Funduszy Europejskich.

Wydarzenie zostanie zainaugurowane podczas uroczystej gali, na której zostaną wręczone nagrody w konkursie Eurolider 2011 oraz wyróżnieni laureaci IV edycji konkursu "Polska pięknieje — 7 Cudów Funduszy Europejskich". Na stoiskach forum oprócz instytucji zajmujących się funduszami będzie można spotkać także wielu beneficjentów, którzy dzięki unijnemu wsparciu sfinansowali wiele inwestycji.

Forum odbędzie się w piątek 6 maja i sobotę 7 maja w godz. 11.00-18.00 na warszawskiej Agrykoli.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Święto unijnego wsparcia