Sygnity stawia na zagranicę

Spółka IT sięgnęła po Konrada Kaźmierowskiego, który jak szef Sygnity International ma pomóc jej wypłynąć na międzynarodowe wody.

Sygnity poszuka swojej szansy poza granicami Polski. W tym celu spółka sięgnęła po menadżera, który poprowadzi jej ekspansję zagraniczną. Wybór padł na Konrada Kaźmierowskiego, który jako dyrektor sprzedaży w Comarch sprzedawał z powodzeniem rozwiązania krakowskiej firmy na europejskim rynku telekomunikacyjnym. Konrad Kaźmierowski został dyrektorem zarządzającym sprzedażą w Sygnity i będzie jednocześnie pełnił funkcję prezesa Sygnity International – spółki, która odpowiada za biznes poza Polską. 

- Mamy ambitne plany, a ekspansją na rynki międzynarodowe to jeden z istotnych celów dalszego rozwoju Sygnity. Nowy prezes Sygnity International ma zbudować świadomość marki Sygnity jako dostawcy oprogramowania na rynkach międzynarodowych i rozwinąć sprzedaż naszych produktów w Europy Zachodniej, Skandynawii i USA – mówi Jan Maciejewicz, który pod koniec maja został prezesem Sygnity.

Sygnity International to następca powołanej do życie w 2012 roku spółki Sygnity Europe, która miała razem z chińskim Huawei wspólnie podbić europejski rynek teleinformatyczny i zbudować zagraniczną sieć partnerów. Choć przetasowania we władzach spółki spowodowały porzucenie tego bardzo ambitnego planu, to firma przetrwała i nadal starała się sprzedawać produkty Sygnity poza granicami Polski. Spółka ma biuro regionalne w stanie Idaho, które odpowiada za rozwój biznesu w USA. 

Konrad Kaźmierowski to doświadczony menadżer, który od 16 lat pracuje w branży telekomunikacyjnej i IT. Przed przejściem do Sygnity pracował m.in. w grupie Atos, gdzie odpowiadał za rozwój biznes w regionie CEE, Comarchu, PSE i Orange.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sygnity stawia na zagranicę