Szansa dla branży mebli

SACH
06-06-2012, 00:00

Biznesowe spotkania kooperacyjne pozwolą polskim przedsiębiorcom znaleźć partnerów z zagranicy.

Sieć Enterprise Europe Network (EEN) zaprasza przedsiębiorców do udziału w biznesowych spotkaniach kooperacyjnych, które odbędą się 11 września podczas międzynarodowych targów meblarskich MTM Ostróda. Tematyka imprezy jest bardzo szeroka i obejmuje całe branżowe spektrum: meble, systemy informatyczne, wykorzystywaną w produkcji energię odnawialną, wzornictwo, technologie i materiały produkcyjne.

Spotkania kooperacyjne przeznaczone są dla przedsiębiorców, twórców technologii oraz projektantów chcących nawiązać międzynarodową współpracę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W dniu spotkań uczestnicy będą mieli bezpłatny wstęp na teren targów. Aby wziąć udział w spotkaniach, konieczne jest przygotowanie krótkiego opisu swojej działalności. Powinien on uwzględniać przedmiot oferty (m.in. jakich produktów, technologii i odbiorców poszukuje firma) oraz oczekiwania w stosunku do potencjalnych partnerów. Opis należy przygotować według formularza w języku angielskim lub polskim.

Podczas spotkań możliwe będą bezpłatne konsultacje ze specjalistą od ochrony wzorów przemysłowych i znaków towarowych. W trakcie trwania targów organizowane będą także seminaria tematyczne dotyczące wzornictwa i innowacyjnych technologii. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.bisnep.pl/imprezy.

15.08

Do tego dnia przedsiębiorcy zainteresowani spotkaniami powinni przesłać formularz zgłoszeniowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Szansa dla branży mebli