Szef Facebooka korzysta z Jelly

ŁO, abcnews.go.com
opublikowano: 14-01-2014, 17:01

Serwisy technologiczne rozpisują się o tym, że Mark Zuckerberg znalazł pająka w łazience. Zyskuje przy okazji nowa aplikacja Jelly.

ABC News podaje na jednym z blogów, że Mark Zuckerberg, współzałożyciel i prezes Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego świata, znalazł w swojej łazience pająka, sfotografował go, a zdjęcie umieścił w aplikacji Jelly. 

Zobacz więcej

Mark Zuckerberg, współzałożyciel i prezes Facebooka fot. Bloomberg

Po kilku minutach Zuckerberg otrzymał odpowiedź od Kevina Thau, dyrektora operacyjnego Jelly, który stwierdził, że to pająk o nazwie Phidippus johnsoni i poradził młodemu miliarderowi wynieść go poza dom.  

Tym sposobem w sieci pojawiły się informacje, że Mark Zuckerberg już korzysta z nowej aplikacji.  

Jelly to aplikacja działająca na zasadach Q&A - użytkownicy szukają odpowiedzi na różne pytania w sieciach społecznościowych. Do pytania mogą dołączyć fotografie. Aplikację wprowadził na rynek Biz Stone, współzałożyciel Twittera, popularnego serwisu z mikroblogami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, abcnews.go.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu