Szkoła Liderów: pierwsi absolwenci

Marcin Bołtryk
opublikowano: 30-01-2003, 00:00

Zakończyła się pierwsza edycja Szkoły Liderów Spedpolu (SLS), jej absolwentami zostało 21 menedżerów z firm Spedpol i Schenker. Szkoła Liderów to zintegrowane szkolenie on-line, oparte na zarządzaniu procesami biznesowymi. Celem projektu jest przygotowanie menedżerów do pełnienia roli nowoczesnego lidera. Szkolenie trwało 10 miesięcy. Istotną częścią cyklu kształcenia były warsztaty rozwijające umiejętności, takie jak motywacja, kreatywność i zarządzanie.

SLS została przygotowana specjalnie dla menedżerów branży TSL pod kierunkiem prof. dr hab. Haliny Brdulak ze SGH w Warszawie.

— Szkoła Liderów jest jednym z elementów zarządzania wiedzą w Spedpolu. Doświadczenie i fachowa wiedza należą do cennych zasobów firmy. Aby móc zarządzać tym kapitałem, trzeba znaleźć sposób na dotarcie do wiedzy i udostępnienie jej w ramach organizacji — mówi Stefan Bulaszewski, szef personalny w Spedpolu, inicjator i współorganizator projektu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu