Szkolą z inwestycji

[SACH]
opublikowano: 19-03-2012, 00:00

Firmy dowiedzą się od specjalistów, jak sięgnąć po dotacje z poddziałania „Inwestycje MSP w nowe technologie”.

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego (UMWZ) organizuje bezpłatne szkolenia dla osób, które chcą pozyskać dofinansowanie na inwestycje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ).

Spotkania będą dotyczyły wsparcia z poddziałania 1.1.3 „Inwestycje MSP w nowe technologie”. Pierwsze odbędzie się 22 marca w siedzibie urzędu przy ul. Piłsudskiego

w Szczecinie, a kolejne 23 marca w sali konferencyjnej zamiejscowego wydziału UMWZ w Koszalinie (oba w godzinach 10-15). Podczas szkoleń szczegółowo zostaną omówione tematy dotyczące kategorii beneficjentów, kwalifikowalności wydatków i typów projektów.

Należy wypełnić formularz na stronie www.rpo.wzp.pl/rpo/ promocja_i_informacja/ i odesłać na adres: akosowicz@wzp.pl. Trzeba to zrobić do 21 marca do godz. 14.30.

Więcej informacji

Szczegółów na temat szkolenia udziela Aleksandra Kosowicz

+48 94 31-77-410

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SACH]

Polecane