Szkolenie z umiejętności osobistych

PARP
27-06-2011, 10:34

Inteligencja emocjonalna, automotywacja i podejmowanie decyzji to pozostałe, ostatnio uruchomione moduły szkolenia PARP "Umiejętności osobiste".

Szkolenia rozwijające umiejętności „miękkie” koncentrują się zwykle na kwestiach potrzebnych wyłącznie w pracy, pomijając konieczność godzenia jej z codziennymi obowiązkami w domu, czasem wolnym i osobistymi celami. Inaczej jest ze szkoleniem Akademii PARP „Umiejętności osobiste”.

W nowouruchomionych modułach kontynuowane jest praktyczne podejście „life-work balance”. Dzięki temu uczestnicy Akademii PARP mogą doskonalić zestaw umiejętności przydatnych zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Nowe moduły pokazują możliwości wykorzystania inteligencji emocjonalnej, wskazują jak pobudzać własną motywację i jak poprawiać swoją decyzyjność.

Mając na uwadze zwłaszcza zapracowanych uczestników z MSP, którym nawet po przejściu szkolenia brakuje czasu na porządny relaks, przygotowaliśmy poradnik z krótkimi, praktycznymi ćwiczeniami, które pomagają odzyskać równowagę w życiu codziennym. Poradnik automatycznie aktywuje się na koniec szkolenia.

„Umiejętności osobiste” to już 27 bezpłatne szkolenie internetowe Akademii PARP, dostępne na portalu www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PARP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Szkolenie z umiejętności osobistych