Czytasz dzięki

Szumiące misie docenione w USA

opublikowano: 02-07-2015, 22:00

Start-up Whisbear produkujący szumiące przytulanki do uspokajania niemowląt został zaproszony przez Departament Stanu USA do udziału w międzynarodowej konferencji.

Firmę zaproponowała ambasada USA w Warszawie jako przykład innowacyjnego biznesu prowadzonego przez młode i przedsiębiorcze kobiety.

Pluszowy miś kosztuje 120 zł i jest łatwy do chwytania lub zawieszania. Ma wbudowane urządzenie nadające tzw. biały szum, którego natężenie można regulować lub całkiem wyłączyć. Po wyjęciu tego „serca” miś zmienia się w zwykłą przytulankę.
Zobacz więcej

MIŚ SZUMI, NIEMOWLĘ ŚPI, MAMA ODPOCZYWA:

Pluszowy miś kosztuje 120 zł i jest łatwy do chwytania lub zawieszania. Ma wbudowane urządzenie nadające tzw. biały szum, którego natężenie można regulować lub całkiem wyłączyć. Po wyjęciu tego „serca” miś zmienia się w zwykłą przytulankę. www.whisbear.com

Global Entrepreneurship Summit, który odbędzie się w dniach 25-26 lipca w kenijskim Nairobi, to coroczne spotkanie osób działających na wszystkich poziomach przedsiębiorczości, liderów, mentorów, a także urzędników państwowych wysokiego szczebla.

Patronat nad nim sprawuje prezydent USA Barack Obama. Część tegorocznego szczytu będzie poświęcona biznesom prowadzonym przez przedsiębiorczekobiety z całego świata. W trakcie dedykowanego temu tematowi panelu zostanie przedyskutowana wzrastająca siła i potencjał kobiet-przedsiębiorców do tworzenia innowacyjnych firm i wpływania na społeczeństwo.

— Zaledwie dziesięć miesięcy temu sprzedałyśmy pierwszego misia, a już dziś jesteśmy zapraszane na jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych na świecie — to dla nas wielkie wyróżnienie — cieszy się współwłaścicielka Whisbear Zuzanna Sielicka-Kalczyńska.

Start-up rozwija się bardzo szybko. W maju pisaliśmy o tym, że właścicielki firmy wysłały swoje produkty do brytyjskiej księżnej Kate dla jej nowo narodzonej córeczki, jako wsparcie dla młodej mamy i jednocześnie jako promocję polskiej marki. Whisbear prowadzi już sprzedaż w niektórych sklepach Wielkiej Brytanii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Druś

Polecane