Tajwan zaprasza na targi plastiku

opublikowano: 08-07-2018, 22:00

Już w sierpniu w Nangang Exhibition Center w Tajpej odbędą się 16. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Taipai Plas.

Już w sierpniu w Nangang Exhibition Center w Tajpej odbędą się 16. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Taipai Plas. To drugie co do wielkości wydarzenie tej branży w Azji. Pojawi się na nim 550 wystawców zlokalizowanych na 2,7 tys. stoiskach. Zaprezentują oni m.in. narzędzia do produkcji form i akcesoriów, a ponadto surowce i wyroby gotowe. Podczas targów będą miały miejsce premiery nowych produktów, spotkania B2B i warsztaty. W trakcie trwania licznych seminariów zostanie poruszona tematyka nowych trendów rynkowych związanych z automatyką, robotyką, inteligentną produkcją i maszynami. Warto dodać, że wybór miejsca wydarzenia nie jest przypadkowy — Tajwan jest bowiem w czołówce światowych producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, jest także szóstym największym ich eksporterem.

Dodatkowo w ramach wydarzenia będzie miała miejsce pierwsza edycja ShoeTech — Międzynarodowych Targów Technologii Produkcji Obuwia. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m.in. maszyny pomocne do ich wytwarzania.

15-19.08 W tych dniach odbędzie się 16. edycja targów Thaipei Plas.

WIĘCEJ INFORMACJI: Paweł Kotański, Taiwan Trade Center Warsaw Tel. +48 22 370-52-13, pawel@ttcw.it.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Tajwan zaprasza na targi plastiku