Tajwan zaprasza na targi wiosną

opublikowano: 13-03-2016, 22:00

Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych

W dniach 11-13 kwietnia w Centrum Wystawienniczym w Kaohsiung na Tajwanie odbędą się Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych, trzecie co do wielkości targi w tej branży na świecie. Udział w targach potwierdziło 400 wystawców, co oznacza, że będzie to rekordowa edycja. Wśród nich znajdą się producenci wszystkich rodzajów elementów złącznych m.in. dla przemysłu ICT, budowlanego, samochodowego, lotniczego i kosmicznego, maszynowego, medycznego, precyzyjnego oraz transportu.

Odwiedzający będą mogli także zobaczyć zlokalizowany pół godziny od targów tajwański klaster przemysłowy, gdzie działa 700 fabryk elementów złącznych, oraz wziąć udział w spotkaniach B2B, seminariach i konferencjach. Tajwan jako drugi na świecie producent i eksporter elementów złącznych jest atrakcyjnym partnerem biznesowym także dla europejskich firm. Tylko w 2014 r. eksport elementów złącznych wzrósł o 10 proc., do 4,3 mld USD, co stanowi 14 proc. wartości produkcji światowej. Polscy przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach proszeni są o kontakt z warszawskim przedstawicielstwem Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) — organizatora targów.

KONTAKT:

Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, tel.: +48 22-370-52-13, http://warsaw.taiwantrade.com.tw/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy