Tajwański biznes przyjedzie do Polski

SW
13-09-2013, 00:00

KIG zaprasza na seminarium

Polsko-Tajwańskie Seminarium Gospodarcze zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą wspólnie z Biurem Gospodarczym i Kulturalnym Tajpej w Polsce odbędzie się 3 października 2013 r. w godz. 11-16 w siedzibie KIG. Pierwsza część będzie poświęcona prezentacjom firm, a w drugiej odbędą się indywidualne rozmowy handlowe polskich i tajwańskich przedsiębiorców. Udział w seminarium i rozmowach biznesowych jest bezpłatny.

Delegacja biznesowa z Tajwanu jest zainteresowana spotkaniami B2B z polskimi firmami z branży medycznej i farmaceutycznej (szczególnie z odbiorcami wyposażenia dla szpitali, ośrodków opieki zdrowotnej itp.), energetycznej (odbiorcy pomp ciepła i płytowych wymienników ciepła), urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, elektronicznej, informatycznej, integratorów systemów RFID (Radio-frequency identification), obróbki galwanicznej stali oraz spożywczej (szczególnie z odbiorcami produktów mrożonych).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Tajwański biznes przyjedzie do Polski