Tak inwestują gwiazdy biznesu

opublikowano: 05-07-2020, 22:00

Przedziwne to czasy. Mamy największy kryzys gospodarczy od II wojny światowej, a giełda w USA bije rekordy.

Optymista powie, że rynki — jak zawsze — z wyprzedzeniem dyskontują szybkie odbicie gospodarki. Pesymista, że inwestorzy oderwali się od rzeczywistości, a kryzys dopiero da się nam we znaki. To główny temat naszych rozmów z ludźmi biznesu w ostatnim czasie. Inny to — co zrobić z pieniędzmi, gdy depozyty przestały przynosić zyski, a nie jest wykluczone, że wkrótce to my będziemy płacić bankom za przechowywanie oszczędności. Czy lepiej teraz chronić kapitał, czy może agresywnie inwestować — a jeśli tak, to w co?

Jak się uczyć, to od najlepszych — dlatego zapytaliśmy o to ośmioro bardzo znanych ludzi biznesu, przedsiębiorców, menedżerów i aktywnych inwestorów. Tak powstał specjalny serwis „Pulsu Biznesu”. Oddajemy w Twoje ręce potężną dawkę inspiracji i wskazówek, co robią zamożni i doświadczeni. Mam nadzieję, że będą pomocne. Niech Twoje pieniądze pracują co najmniej równie ciężko jak Ty.

Warto sięgać po „PB” i odwiedzać pb.pl codziennie, bo na bieżąco opisujemy wydarzenia na rynkach, podpowiadamy, w co inwestować, recenzujemy produkty finansowe. Polecam także naszą Akademię Inwestowania, czyli cykl webinarów dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Wszystkie odcinki znajdziesz na 360.pb.pl/webinary.

Życzę trafionych inwestycji!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”

Polecane