Targi branżowe w stolicy

Dorota Kaczyńska
26-11-2002, 00:00

Od dziś do 28 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI trwają III Międzynarodowe Targi Zarządzania i Logistyki Logistyka 2002, którym towarzyszy Ogólnopolskie Forum Logistyków. Organizatorem tragów jest Biuro Reklamy Zarząd Targów Warszawskich, a forum — Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego. Partnerem merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania. W ostatnim dniu targów odbędą się także spotkania prowadzone przez Studenckie Koło Logistyki Stosowanej, poświęcone oczekiwaniom i wymaganiom stawianym logistykom na współczesnym rynku pracy.

Podczas targów Logistyka 2002 prezentowane będą najnowsze konstrukcje magazynowe, systemy magazynowania, opakowania magazynowe, urządzenia ułatwiające przemieszczanie towarów w ramach powierzchni magazynowych, urządzenia i maszyny transportowe, systemy kodów kreskowych, firmy zajmujące się planowaniem, doradztwem i świadczące usługi szkoleniowe. W trakcie forum odbędzie się cykl wykładów i warsztatów, których głównym tematem będzie zarządzanie kosztami w logistyce. Według organizatorów, jest to bowiem jedno z kluczowych zagadnień, decydujących o kondycji firm z branży TSL. Zaplanowano m.in. wykłady poświęcone monitorowaniu kosztów w łańcuchach dostaw oraz przykładowym wdrożeniom systemów budżetowania. Uczestnicy forum będą mogli także wziąć udział w dyskusjach poświęconych współpracy operatora logistycznego i jego zleceniodawcy w zarządzaniu kosztami logistyki. Natomiast w trakcie warsztatów zostaną omówione m.in. zagadnienia controllingu w logistyce oraz eksportu usług przez polskich operatorów logistycznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Kaczyńska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Targi branżowe w stolicy