Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach Europejskiego Tygodnia MSP zaprasza ich na bezpłatne seminarium na temat eksportu. Spotkanie organizowane jest z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą nawiązać kontakty z partnerami biznesowymi, przygotować się do udziału w misjach zagranicznych i giełdach kooperacyjnych, a także tych, którym zależy na stworzeniu opisu działalności firmy, który przyda się w rozmowach ze współpracownikami z zagranicy. Na spotkaniu przedstawione zostaną dostępne narzędzia stymulujące rozwój działalności zagranicznej. Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw organizowany jest w całej Europie już po raz czwarty, a wraz z nim liczne konferencje, seminaria i warsztaty, których celem jest pogłębianie wiedzy MSP na temat możliwości rozwoju działalności.
11.10
Tego dnia odbędzie się bezpłatne seminarium na temat eksportu, organizowane przez TARR.
Kontakt
Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie tydzienmsp.tarr.org.pl. Seminarium odbędzie się w Urzędzie Miasta Grudziądza (ul. Ratuszowa 1, sala 301).