TEDx SGH: (un)certainty

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 09-11-2022, 10:12
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Już 3 grudnia 2022 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w murach Szkoły Głównej Handlowej - TEDx SGH!

TEDx SGH jest niezależnym wydarzeniem organizowanym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Celem jest promowanie inspirujących do działania idei, które prezentowane są przez Prelegentów: pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest (un)certainty. Temat ten nie jest przypadkowy - żyjąc w świecie pełnym pytań pozostawionych bez odpowiedzi, organizatorzy pragną poruszyć aspekty niebanalne i bliskie codziennym wyzwaniom, z którymi mierzą się słuchacze, a także zachęcić ich do refleksji.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w cenie 59 zł od 16 listopada na stronie internetowej

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Śledź TEDx SGH w mediach społecznościowych!:

Wydarzenie Facebook

Strona Facebook

Instagram

Linkedin

Krótko o TED i TEDx:

O TED

TED to organizacja non-profit poświęcona „ideom wartym rozpowszechnienia”, zazwyczaj prezentowanych w formie krótkich wystąpień, wygłaszanych przez wiodących światowych myślicieli i aktywistów. Wiele z tych przemówień jest przedstawianych na konferencjach TED, kameralnych Salonach TED oraz podczas tysięcy niezależnie organizowanych wydarzeń TEDx na całym świecie. Filmy z tych rozmów są udostępniane bezpłatnie na stronie TED.com i innych platformach. Wersje audio rozmów TED są publikowane w TED Talks Daily, dostępnym na wszystkich platformach podcastowych.

Otwarte i darmowe inicjatywy TED służące szerzeniu wartościowych idei obejmują również: TED.com, gdzie codziennie publikowane są nowe filmy TED Talk; TEDx, który umożliwia tysiącom osób i grup organizowanie lokalnych wydarzeń w stylu TED na całym świecie; program TED Fellows, który wybiera innowatorów z całego świata, aby wzmocnić wpływ ich niezwykłych projektów i działań; The Audacious Project, który odkrywa i finansuje krytyczne pomysły, które mają potencjał, aby wpłynąć na miliony istnień; TED Translators, który zapewnia napisy do TED Talks, aby wielkie idee mogły rozprzestrzeniać się w różnych językach i granicach; oraz inicjatywę edukacyjną TED-Ed. TED oferuje również program [email protected], który przekształca TED Talks w naukę w miejscu pracy. TED posiada również rosnącą bibliotekę oryginalnych podcastów, w tym The TED Interview z Chrisem Andersonem, WorkLife z Adamem Grantem, Far Flung z Saleem Reshamwala i How to Be a Better Human.

O TEDx, x = niezależnie zorganizowane wydarzenie TEDx to program lokalnych, samodzielnie organizowanych wydarzeń, które gromadzą ludzi, aby dzielić się doświadczeniem podobnym do tego z TED. Podczas wydarzenia TEDx, filmy TED Talks i mówcy na żywo łączą się, aby wywołać głęboką dyskusję i kontakt z publicznością. Te lokalne, samodzielnie zorganizowane wydarzenia noszą nazwę TEDx, gdzie x = niezależnie zorganizowane wydarzenie TED. Konferencja TED zapewnia ogólne wytyczne dla programu TEDx, ale poszczególne wydarzenia TEDx są organizowane samodzielnie. (Z zastrzeżeniem pewnych zasad i przepisów).

Śledź TED na Twitterze, Facebooku, Instagramie i LinkedIn

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane