Teta ma dobry kwartałADopublikowano: 2007-11-14 00:00Ponad 32-procentowy wzrost skonsolidowanego zysku netto zanotowała wrocławska Teta w trzecim kwartale 2007 r. Producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie zakłada 10 mln zł zysku na koniec tego roku.