Teta uzyskała certyfikat Visty

ZŁO
opublikowano: 25-04-2007, 00:00

Teta Constellation, aplikacja wspomagająca zarządzanie autorstwa firmy Teta, uzyskała certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Jest to czwarty system IT w Polsce, który dostał ów certyfikat.

— Logo „Certified for Windows Vista” wyróżni nasz produkt wśród konkurencji — twierdzi Jerzy Krawczyk, prezes Tety.

…i jest partnerem Red Hata

WrocławskaTeta została także oficjalnym partnerem Red Hat Linux. Tym samym Teta Constellation, oprogramowanie wspomagające zarządzanie, znalazło się w internetowym katalogu producenta oprogramowania z kategorii opensource. Jest to internetowy zbiór programów, w pełni kompatybilnych z systemem operacyjnym Linux. Wszystkie zamieszczone w nim aplikacje zostały dopuszczone przez międzynarodowego producenta oprogramowania. Jako partner Linuksa, Teta może promować swoje aplikacje wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem na całym świecie — poprzez stronę internetową www.redhat.com. Korzyścią dla spółki jest też dostęp do centrów testowania oprogramowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu