To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

opublikowano: 07-02-2012, 08:13

Najważniejsze informacje dla inwestorów giełdowych.

Lotos, Orlen. Mikołaj Budzanowski, minister skarbu, nie wyklucza scenariusza, w którym to PKN Orlen zostanie inwestorem strategicznym Lotosu – pisze „Puls Biznesu”.

CEDC. W lakonicznym komunikacie CEDC poinformowało, że analizuje ofertę Russian Standard, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły. Więcej>>

Intersport. Prezes spółki Artur Mikołejko liczy na wyraźną poprawę wyników po fatalnym 2011 r. – pisze „Parkiet”. W styczniu sprzedaż firmy wzrosła o 30 proc., głównie za sprawą nadejścia zimy.

PCC Intermodal. Spółka zawarła umowę z Lotos Kolej na przewóz m.in. kontenerów. Szacunkowa wartość umowy, obowiązującej do końca tego roku, to 51,6 mln zł.

Point Group.
AWR Wprost, spółka zależna Point Group, ma lepsze wyniki za 2011 r., niż wcześniej prognozowano. Czytaj więcej>>

Polmed. Spółka otworzyła placówkę medyczną w Warszawie przy ul. Puławskiej. Był to jeden z celów pierwszej oferty publicznej.

Swissmed. Prokom Investment, posiadający do tej pory bezpośrednio 5,24 proc. akcji spółki, przeniósł czasowo pakiet 400 tys. walorów (0,77 proc.), na zależny podmiot Osiedle Wilanowska.

Tesgas. Konsorcjum, którego liderem jest spółka, odstąpiło od wykonania umowy z Alpine Bau na wykonanie prac na trasie ekspresowej S5. Tłumaczy to tym, że zleceniodawca nie przedstawił gwarancji zapłaty ewentualnych roszczeń. Odstąpienie od umowy będzie się wiązało z odpisem w wysokości 1,27 mln zł.

Analiza techniczna Astarty>>

Analiza techniczna Arctic Paper>>

BONUS dla użytkowników pulsinwestora.pl 21 spółek, polecanych przez analityków

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane