To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

KZ
opublikowano: 23-03-2012, 08:00

Najważniejsze informacje dla inwestorów giełdowych.

Sadovaya Group. Producent węgla energetycznego na Ukrainie prognozuje, że w 2012 roku jego zysk netto sięgnie 11,6 mln USD, EBITDA 16,5 mln USD, a przychody wyniosą 86,7 mln USD.

None
None

DSS. Spółka, należąca do konsorcjum budującego odcinek C autostrady Stryków-Konotopa, ma siedem dni roboczych na przedstawienie informacji o terminie i wysokości spłaty na rzecz 12 swoich podwykonawców – poinformowała w czwartek wieczorem GDDKiA.

Lena Lighting.
Zarząd spółki zarekomenduje WZA wypłatę dywidendy z zysku za rok obrotowy 2011 w wysokości 0,15 zł na jedną akcję - podała spółka w komunikacie.

Jago. Komisja Nadzoru Finansowego prowadzi postępowanie administracyjne wobec Jago w związku z nieprawidłowościami przy wykonywaniu obowiązków informacyjnych dotyczących raportów rocznych za lata 2009 i 2010 oraz raportów półrocznych z roku 2010 i 2011. Spółce grozi kara.

Bomi. Jerz Falkin zrezygnował z przyczyn osobistych z zasiadania w zarządzie spółki. Doszło też do zmian w radzie nadzorczej.

Netia. Dwie osoby, mające dostęp do informacji poufnych w Netii, sprzedały w ostatnich dniach w sumie 169 tys. akcji spółki.

Orbis. Spółka sprzedała za 10,2 mln zł PKS Gdańsk.

ZUK Stąporków. Spółka poinformowała o objęciu 50 proc. udziałów w nowej spółce MR System, która ma się zajmować wdrażaniem innowacyjnych technologii związanych z biomasą oraz świadczyć będzie usługi serwisu dla sprzedawanych urządzeń do produkcji pelletu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane