To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

KZ
opublikowano: 04-07-2012, 08:05

Najważniejsze informacje dla inwestorów giełdowych.

DM IDMSA. Wartość brokera w tydzień spadła o 160 mln zł. Zdaniem szefa IDMSA „puściły lewary” kredytów pod akcje w jednym z banków. „Jeden z banków”, czyli Alior Bank zapewnia jednak, że za megaprzecenę nie odpowiada. Dodatkowo, podmioty związane z brokerem zainwestowały kilkadziesiąt mln zł w upadłe biuro podróży Sky Club.  Więcej w „Pulsie Biznesu”>>

City Interactive. Spółka przesunęła datę globalnej premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 2" na 9 października, aby skupić się na rozwoju dodatkowych elementów gry oraz przedłużyć okres wewnętrznych testów jakości produktu - podała spółka w komunikacie.

Hawe. Spółka daje za TK Telekom 600 mln zł, Netia i GTS – o jedną trzecią mniej, a sprzedający podkreśla wagę kwestii pracowniczych – pisze „Puls Biznesu”.

Internet Group. Spółka znajdująca się w upadłości układowej, za zgodą BRE Banku umorzyła wszystkie warranty subskrypcyjne wyemitowane przez spółkę, a należące do banku. Było to możliwe po zaspokojeniu roszczeń BRE.

Calatrava, Mostostal-Export. Duża emisja obligacji zamiennych na akcje Calatravy sfinansuje ratowanie Mostostalu-Export, jeśli tylko pozwoli na to sąd. Reszta zostanie na inne inwestycje - pisze "Puls Biznesu".

LUG.
Przed oświetleniową spółką otwiera się brazylijski rynek. Kolejnym krokiem może być budowa fabryki – pisze „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW