To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

KZ
12-02-2013, 08:13

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

RYNKI. Nowy tydzień dla inwestorów handlujących na amerykańskich giełdach nie zaczął się zbyt udanie. Po ubiegłotygodniowym wspięciu się na pięcioletni szczyt przez indeks S&P500, w poniedziałek mieliśmy do czynienia z realizacją zysków, którą wspierały obawy związane z dyskusją ministrów finansów Eurolandu na temat pomocy dla Cypru i Grecji. Komentarz>>

NFI Krezus. Firma podpisała umowę, która da jej dostęp do złóż niklu wartych miliardy. Poszuka też innych cennych metali i węgla.

Dom Development. Trigon Dom Maklerski obniżył rekomendację dla spółki do "redukuj" z "kupuj". Cena docelowa akcji spółki została obniżona do 29,7 zł z 45 zł. Analitycy ING obniżyli rekomendację do "sprzedaj" z "kupuj". Cenę docelową akcji spółki obniżyli do 26 zł z 34 zł wcześniej.

Pollena Ewa. 19 lutego akcje spółki w 100 proc. kontrolowanej przez TZMO zostaną wykluczone z obrotu giełdowego.

Libra Capital. Bank, w Polsce kojarzony przede wszystkim z Ryszardem Krauzem, ma ochotę na Librę Capital, spółkę inwestującą w OZE.

GPW. Analitycy nie są zgodni, czy giełda popełniła błąd kupując POEE, ale duży odpis ich zaskoczył.

Więcej na pulsinwestora.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW