To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

opublikowano: 10-03-2014, 08:34

Najważniejsze informacje dla inwestorów.

PKO BP. Zysk netto PKO BP wzrósł o 9 proc. r/r do 941 mln zł w IV kwartale i był wyższy od średniej oczekiwań analityków. Według prognoz analityków z dziewięciu biur maklerskich, ankietowanych przez ISBnews, PKO BP mógł mieć od 796 do 1.059 mln zł skonsolidowanego zysku netto w IV kw. 2013 r., przy konsensusie na poziomie 893 mln zł.

Energa. Zarząd i rada nadzorcza Energi podjęły uchwały w sprawie rekomendowania akcjonariuszom przeznaczenia 414,07 mln zł z zysku za 2013 r. (tj. 82,97% zysku) na dywidendę, co da wypłatę w wysokości 1 zł na akcję, podała spółka.

Cash Flow. Bankrut nikomu nie płaci, nikogo nie zatrudnia i nie ma nic oprócz długów, a wciąż jest notowany. Zawdzięcza to sądowi. Więcej w sekcji Premium

Alior. T-Mobile zarejestrował kilka domen z bankiem w nazwie. Wygląda na to, że wspólny projekt z Aliorem dostanie gotowy szyld. Więcej w sekcji Premium

Tele-Polska Holding. Spółka ustalił przedział cenowy w ofercie akcji serii E na poziomie 2,15-2,99 zł, podała spółka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW