Tomasz Lewandowski dołącza do Grupy Sygnity

DI
opublikowano: 06-12-2010, 12:52

Zarząd Sygnity powołał na stanowisko Dyrektora Pionu Integracja Infrastruktury Tomasza Lewandowskiego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż w tym segmencie całej Grupy Sygnity.

Tomasz Lewandowski ma wieloletnie doświadczenie na rynku IT w obszarze sprzedaży. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Softbank S.A. W latach 1997-2004 pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży do sektora finansowego w Hewlett Packard Polska, uczestniczył w realizacji największych przedsięwzięć informatycznych w sektorze finansowym. W latach 2004-2005 był wiceprezesem zarządu w firmie Optimus S.A., gdzie był odpowiedzialny za działania restrukturyzacyjne w firmie, a także sprzedaż do kluczowych klientów. Następnie, w latach 2005-2008 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ABG S.A., odpowiadając za sprzedaż i piony produkcji oprogramowania.
Tomasz Lewandowski jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ma 43 lata, jest żonaty i ma jedną córkę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Tomasz Lewandowski dołącza do Grupy Sygnity