Tomasz Tarkowski dołączy do Uniqi

WST
opublikowano: 31-03-2022, 10:20

Tomasz Tarkowski od 1 kwietnia br. dołączy do zespołu kadry menedżerskiej ubezpieczyciela Uniqa. Obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego pionu odszkodowań i świadczeń.

Tomasz Tarkowski
Tomasz Tarkowski
fot. materiały prasowe

W komunikacie podano, że posiada 25-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym. Niemal od początku kariery zawodowej zajmuje się likwidacją szkód.

Przez większość życia zawodowego był związany z Grupą PZU. Odpowiadał za obszar likwidacji szkód i świadczeń oraz assistance. W latach 2007-11 jako członek zarządu PZU Ukraina nadzorował obszar likwidacji szkód, zarządzania produktami i oceny ryzyka. Następnie wszedł do zarządów PZU i PZU Życie i zarządzał pionem likwidacji szkód i świadczeń. Był też prezesem LINK 4.

W ostatnich czterech latach zarządzał spółką ControlExpert Polska, która dostarcza usługi i technologie dla likwidacji szkód. Pracował również dla Ergo Hestii. Tomasz Tarkowski ukończył Politechnikę Warszawską oraz Advanced Management Program w IESE Business School.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane