Toyota daje 1,3 proc. na lokacie

opublikowano: 18-10-2021, 15:20

Z oprocentowaniem 1,3 proc. można ulokować aż 300 tys. zł na 200 dni. Trzeba tylko mieć konto osobiste.

W górę idzie oprocentowanie lokat terminowych w Toyota Banku Polska. W przypadku lokaty 24- miesięcznej z 0,8 na 1 proc., a w przypadku 36-miesięcznej z 0,9 na 1,1 proc. w stosunku rocznym.

Przy okazji bank koncernu samochodowego wprowadził nową wersję lokaty Sprint, czyli depozytu krótszego niż rok. Jest to lokata 200-dniowa z oprocentowaniem 1,3 proc., czyli co najmniej 0,8 pkt proc. wyższym niż inne lokaty Sprint będące obecnie w ofercie. Co do zasady na takich lokatach Toyota Bank Polska pozwala lokować od 3 do 20 tys. zł, przy czym kwoty są różne dla lokat o różnym okresie trwania.

W przypadku lokaty 200-dniowej maksymalna wartość lokaty to 15 tys. zł. Można jednak założyć aż 20 takich lokat. Innymi słowy można ulokować w formie zwykłej lokaty z oprocentowanej na 1,3 proc. w stosunku rocznym aż 300 tys. zł.

Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie konta osobistego w Toyota Bank Polska. Na lokatę nie muszą trafić tzw. nowe środki.

- Zależy nam, aby oszczędzający na lokatach klienci mogli uzyskiwać wyższe odsetki ze zdeponowanych u nas środków, jak najszybciej i bez dodatkowych warunków ani gwiazdek– mówi Bartosz Suchecki, kierownik wydziału produktu i innowacji w Toyota Bank Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane