TP SA będzie teraz w oku cyklonu

Dariusz Karolak
opublikowano: 30-07-2001, 00:00

TP SA będzie teraz w oku cyklonu

Osią wydarzeń tygodnia będzie finał negocjacji SP z FT. Kurs TPSA przedostał się na północną stronę dziennej VAMA10 na dużym wolumenie. To dowód słabnącej siły podaży, która nie była w stanie przetestować lokalnego dna z 11 VII, 15,5 zł. Górne ograniczenie 7-miesięcznego kanału spadkowego znajduje się na wyciągnięcie ręki przy 17,4 zł, a średnia tygodniowa VAMA10 przy 16,6. Tym samym bardzo niewiele brakuje, by powstała wiązka silnych sygnałów kupna mogących z powodzeniem podnieść ten rynek o kilkadziesiąt procent. Szerokośc kanału w przypadku górnego wybicia pozwala oczekiwać wzrostu do 20,5 zł.

Duże prawdopodobieństwo takiego scenariusza wynika z poprawiającej się sytuacji wskaźnikowej. Budują się wyraźne trendy wzrostowe oscylatorów ROC, RSI, Ultimate oraz średnioterminowych MACD i DI+.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / TP SA będzie teraz w oku cyklonu