TP zwiększyła dywidendę

PAP
opublikowano: 2004-04-30 00:00

Walne zgromadzenie TP przegłosowało wczoraj dywidendę z ubiegłorocznego zysku netto wysokości 12 groszy na jedną akcję. Dniem ustalenia prawa do niej będzie 19 maja, a wypłata nastąpi 7 czerwca. Przed rokiem TP płaciła po 10 groszy.

Podczas walnego wybrano też do rady nadzorczej spółki trzech nowych członków. Zostali nimi: Stefan Kawalec z PZU, Michel Monzani i Jacques Champeaux z France Telecom.