Trzeci etap Tarasów Dionizosa

opublikowano: 03-08-2015, 22:00

Deweloper Barc rozpoczął budowę trzeciego etapu osiedla Tarasy Dionizosa przy ul. Winorośli i Dionizosa na warszawskiej Białołęce.

W jej ramach powstanie ośmiopiętrowy blok z podziemnym garażem. Do sprzedaży trafiło już 86 mieszkań kwalifikujących się do dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych. Część można kupić razem z miejscem postojowym i podstawowym wykończeniem pod klucz. Do wyboru są kawalerki i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojoweod 28 do 77 mkw., wszystkie z balkonami lub tarasami. Cena za metr kwadratowy waha się od 5,5 do 5,86 tys. zł. Zakończenie budowy i oddanie mieszkań do użytku przewidziano na grudzień 2016 r. Osiedle Tarasy Dionizosa to zespół cztero- i ośmiopiętrowych budynków z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi. Powstały tam już także plac zabaw dla dzieci, tereny zielone i oświetlenie. Kompleks mieszkaniowy będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu