TVP 2 stara się o Hannę Lis

Presserwis
02-12-2009, 08:36

Kierownictwo Programu 2 Telewizji Polskiej chce pozyskać do ”Panoramy” Hannę Lis –dowiedział się nieoficjalnie ”Presserwis”.

   Hanna Lis miałaby zostać prowadzącą i twarzą programu informacyjnego Dwójki, co wiązałoby się z planowanym na przyszły rok odświeżeniem wizerunku ”Panoramy”. Z naszych informacji wynika, że dziennikarka odbyła już rozmowę z dyrektorem TVP 2 Rafałem Rastawickim.

– Żadna propozycja nie padła – zastrzega jednak Hanna Lis.

Ofertę pracy w ”Panoramie” dostała już rok temu. Wtedy jej nie przyjęła. Czy zgodziłaby się tym razem? – Nie będę gdybać – ucina dziennikarka.

Do kwietnia br. Hanna Lis była jedną z prowadzących ”Wiadomości” TVP 1, gdzie przyszła w czerwcu ub.r. Zwolniono ją za to, że prowadząc program, zmieniła treść jednej z informacji. Od października 2004 roku do września 2007 roku prowadziła ”Wydarzenia” w Polsacie, skąd odeszła po tym, jak od kierowania programem odsunięto Tomasza Lisa, jej męża. Wcześniej prowadziła m.in. ”Teleexpress” w TVP 1 i ”Dziennik” w TV 4.

Z dyrektorem TVP 2 Rafałem Rastawickim nie udało się nam skontaktować. (RUT)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Presserwis

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / TVP 2 stara się o Hannę Lis