Uczmy się od miliarderów

opublikowano: 12-12-2019, 22:00

Tylko 1 na 5 mln osób na świecie należy do grupy dolarowych miliarderów. Prawdopodobieństwo spotkania miliardera jest takie jak wygranie szóstki w totolotka.

Rafael Badziag, przedsiębiorca, podróżnik i pisarz poznał ich aż 21 i namówił do rozmów. Na podróże i spotkania z najmożniejszymi wydał ponad 1 mln zł. Przeprowadził z nimi wielogodzinne rozmowy, by odkryć tajemnicę ich wyników biznesowych. Wśród nich jest także nasz miliarder — Michał Sołowow, najbogatszy Polak.

Nikt jeszcze nie wydobył od tak dużej grupy najbogatszych ludzi świata tylu tajemnic. I nikt jeszcze nie przekazał tej tajemnej wiedzy innym, aby była inspiracją i drogowskazem mówiącym, jak wychodzić z przeciętności i osiągać sukces, radość oraz zadowolenie z tworzenia najwyższej jakości przedsięwzięć zmieniających świat. Przedmowę do książki napisał Jack Canfield, człowiek, który sprzedał ponad 500 mln egzemplarzy książek non-fiction.

Właśnie rozpoczęła się internetowa sprzedaż polskiego wydania książki pod tytułem „Umysł miliardera”. Światowa premiera „The Billion Dollar Secret” odbyła się w czerwcu w Londynie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Beata Tomaszkiewicz

Polecane