Czytasz dzięki

Uczta dla HR-owców

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 11-08-2014, 00:00

Kongres „PB”: Dziennik „Puls Biznesu” pod D patronatem Polskiego Forum HR organizuje Kongres HR Summit 2014, który odbędzie się 30 września i 1 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Zapraszamy dyrektorów i kierowników HR, działów personalnych, komunikacji wewnętrznej i PR, dyrektorów i kierowników rozwoju, działów szkoleń, dyrektorów ds. zarządzania efektywnością oraz szefów działów operacyjnych i wszystkich, którym są bliskie zagadnienia związane z zarządzaniem ludźmi. Kongres to wykłady, warsztaty, case study, ale też wymiana doświadczeń i poglądów podczas dyskusji i debat. Będzie mowa m.in. o komunikacji, wyzwaniach wynikających z różnic międzykulturowych, optymalizacji procesów biznesowych w Centrach Usług Wspólnych, nowoczesnych narzędziach rekrutacyjnych i o tym jak rekrutować i zatrudniać w dobie narastających różnic międzypokoleniowych. Podczas kongresu poruszona będzie także tematyka zarządzania rozwojem talentów, budowania wizerunku w przypadku rebrandingu. Omówione zostaną także rozwiązania pozwalające na godzenie życia osobistego i zawodowego pracowników oraz metody wspierania przez HR rozwoju produktywności zespołu sprzedażowego. Prelegentami będą m.in. dr Anna Storck, Dean of Department Peace w Institute for Global Integral Competence, Darek Dobrzyniecki z Persona Global Polska, Monika Frączek, prawnik i wieloletni pracownik merytoryczny Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Wiesława Grabarczyk-Kostka, psycholog biznesu, coach i konsultant ds. rozwoju zasobów ludzkich, Katarzyna Niezgoda, ekspert zarządzania zmianą. Podczas kongresu poruszone zostaną także różne problemy prawne. Dr Patrycja Zawirska z kancelarii K&LGates opowie o wykorzystywaniu możliwości nowelizacji o czasie pracy, Krzysztof Gąsior z tej samej kancelarii o mobbingu, a Paulina Grotkowska z Kancelarii Kruk i Partnerzy o umowie o zakazie konkurencji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: dorota CZerwińska

Polecane