Unijne szanse dla Dolnego Śląska

opublikowano: 19-10-2012, 00:00

Konferencja o eurofunduszach

Jak na Dolnym Śląsku są wykorzystywane pieniądze z Unii Europejskiej? Jakie konkursy jeszcze czekają na regionalnych przedsiębiorców i co przyniesie im przyszły unijny budżet?

Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy konferencji „Eurofundusze na Dolnym Śląsku — zmieniamy perspektywę”. Odbędzie się ona 14 listopada w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej we Wrocławiu. Jednym z głównych tematów spotkania będą założenia przyszłego unijnego programowania na lata 2014-20.

Kolejne zagadnienia, którym zostaną poświęcone specjalne loże tematyczne, to dotacje dla przedsiębiorców, instrumenty finansowe oferowane przez Dolnośląski Fundusz Powierniczy i wsparcie dla miast. Podczas spotkania odbędzie się także gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Dolnośląski Lider RPO”. Więcej informacji o konferencji już wkrótce pojawi się na stronie www.rpo.dolnyslask.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu