Unijne wsparcie na start

opublikowano: 20-01-2019, 22:00

1 lutego w Warszawie odbędzie się szkolenie dla przyszłych przedsiębiorców pod hasłem „Fundusze europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej”.

Eksperci przedstawią zasady ubiegania się o dotacje na rozkręcenie własnego biznesu. Opowiedzą o wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, a także z programów krajowych. Przedstawią również ofertę Banku Gospodarstwa Krajowego. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli konsultować swoje projekty z ekspertami od funduszy unijnych. Mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Specjaliści zwrócą im uwagę na kryteria oceny przedsięwzięć. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie. Szkolenie odbędzie się w jego siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 74. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy