Uroki eleganckiego życia (na polu w Pętkowicach)

KG
10-10-2008, 00:00

W końcu września na polu golfowym Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa rozegrano kwalifikacje do Mistrzostw Świata Omega Mission Hills World Cup.

Głównym patronem oraz sponsorem wydarzenia była spółka deweloperska TS Invest. Kwalifikacje do Omega Mission Hills World Cup po raz pierwszy zagościły w Europie. Dotychczas odbywały się tylko w Azji i Ameryce Południowej.

Turniej odbędzie się w Chinach

w październiku, a pula nagród

w finale wynosi 5,5 mln dolarów.

W europejskich kwalifikacjach najlepsi okazali się Roope Kakko i Mikko Korhonen z Finlandii. Na polu Sierra Golf Club zmagali się także m.in.: Wes Heffernan i Graham Delaet z Kanady, André Bossert i Martin Rominger ze Szwajcarii. Polskę reprezentowali Jakub Ossowski i Marcin Stelmasiak.

Wydarzeniem kwalifikacji był pokaz trików golfowych Paula Barringtona, światowego mistrza Golf Trick Shot. Gościom i zawodnikom zaprezentowano także uroki życia w Sierra Ivory Apartments — apartamentach budowanych przez TS Invest na wejherowskim polu golfowym,

wystawę biżuterii marki Bulgari oraz pokaz mody sportowej przygotowany przez stylistów Royal Collection.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Uroki eleganckiego życia (na polu w Pętkowicach)