W Berlinie szukają testera domów publicznych

opublikowano: 25-03-2015, 13:00

Serwis społecznościowy pracowników niemieckiego seksbiznesu poszukuje „testera domów publicznych” w Berlinie, który ma zająć się oceną jakości świadczonych tam usług.

Kaufmich.com opublikował niedawno ogłoszenie z ofertą. Skierowana jest jedynie do osób obu płci posiadających wyższe wykształcenie, najlepiej biznesowe lub hotelarskie, które są gotowe sprawdzać, czy domy publiczne w stolicy Niemiec są m.in. czyste oraz czy zgodnie z wymaganiami uprawia się w nich „bezpieczny seks”.

Osoba z Kaufmich.com, z którą skontaktowało się CNBC ujawniła, że celem serwisu jest stworzenie rankingu domów publicznych.

Oprócz wykształcenia kandydat na oferowane stanowisko musi posiadać „kilkuletnie praktyczne doświadczenie w wizytach w domach publicznych”. Innymi wymaganiami są dobry stan zdrowia potwierdzony badaniami oraz zdolności komunikacyjne i „radość z pracy z ludźmi”. Większe szanse będą mieli kandydaci, którzy oprócz niemieckiego posługują się innymi językami. Wysokości oferowanego wynagrodzenia nie podano.  

Informator z kaufmich.com ujawnił, że na ofertę odpowiedziało już ok. 150 osób z Niemiec, ale także z Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii. 

Prostytucja i prowadzenie domu publicznego jest w Niemczech legalne, a pracownicy seksbiznesu płacą podatki i mają dostęp do świadczeń socjalnych. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, cnbc.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu