W Chinach niektórzy mogą już grać w „Grę o tron”

opublikowano: 17-01-2019, 11:22

Tencent Holding wypuścił w Chinach testową wersję gry na smartfon bazującą na amerykańskim serialu „Gra o tron”, donosi Reuters.

Gra nazywa się "Game of Thrones: Winter is Coming" i została opracowana przez chińską spółkę Yoozoo, poinformował Tencent Games. Użytkownicy, którzy otrzymali zaproszenie, mogą zacząć grać w „Grę o tron” już od czwartku, poinformowała spółka.
Tencent w 2014 roku zdobył wyłączne prawo do streamowania „Gry o tron” w Chinach. Od tego czasu serial był odtworzony 960 mln razy na jego platformie wideo.

Zobacz więcej

Emilia Clarke, która gra w serialu HBO Daenerys Targaryen FOT. Bloomberg

"Game of Thrones: Winter is Coming" jest symulacją, która pozwala graczom wcielać się w takie postaci serialu, jak Tyrion Lannister, odwiedzać miejsca jak  Castle Black i uczestniczyć w pamiętnych z serialu wydarzeniach jak Red Wedding.

Reuters zwraca uwagę, że zaledwie kilka tygodni temu chińskie władze zgodziły się na dwie partie nowych gier wideo po zamrożeniu rynku przez większość ubiegłego roku.
 

fa44e31e-90f7-11e9-bc42-526af7764f64
Poza scenariuszem
Newsletter poświęcony globalnym rynkom finansowym. Strategie inwestycyjne, alternatywne scenariusze, makrospojrzenie.
ZAPISZ MNIE
Poza scenariuszem
autor: Marek Wierciszewski
Wysyłany co dwa tygodnie
Marek Wierciszewski
Newsletter poświęcony globalnym rynkom finansowym. Strategie inwestycyjne, alternatywne scenariusze, makrospojrzenie.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu